Piegāde un apmaksa

Piegāde:

Ir vairāki veidi kā tikt pie kārotā produkta. Jums tika jāizvēlas sev tīkamākais piegādes veids:

1. Pievedam paši līdz mājas durvīm. Pirmdienās un Ceturtdienās pasūtījumam no 20 Eiro bezmaksas piegāde Rīgā un ceļa posmā Cēsis-RĪga. Esiet droši, ka arī Jūsu kaimiņi , draugi un radi gribēs svaigus lauku labumus- tāpēc pasūtiet kopā un tā būs izdevīgāk.

2. Ar kurjeru līdz mājas durvīm produktus piegādāsim, ja nevēlies pats nekur doties. Tas izmaksās No 6,98Eu līdz 14,98Eu atkarībā no pasūtījuma lieluma. Piegāde aizņems līdz 3 darba dienām. Pakalpojums pieejams visā latvijā ar Omniva kurjeru.

3. Ar Omniva pakomātu produktu nosūtīsim uz Jums tuvāko pakomātu visā Latvijā. Skaties pakomātu atrašanās vietas šeit: https://www.omniva.lv/privats/adreses. Tas Jums izmaksās no 2.88Eu līdz 4.88Eu  atkarībā no pasūtījuma lieluma. Piegāde aizņems līdz 3. darba dienām
4. Cēsīs un tās tuvākajā apkārtnē pasūtījumu variet saņemt bez maksas. Piegāde uz mājām aizņems 1-2 darba dienas.

Ņemiet vērā, ka ogas un olas nosūtīt ar pakomātu būtu pārāk nežēlīgi, tāpēc to nedaram.

Atkarībā no pasūtījuma ir iespējamas atlaides. To uzzināsi aizpildot pasūtījumu ar savām vēlmēm.

Apmaksa:
Pēc pasūtījuma apstiprināšanas Jūs saņemsiet priekšapmaksas rēķinu. Pēc apmaksas un naudas ienākšanas kontā- sagatavosim un nosūtīsim pasūtījumu. Ja pasūtījumu izvēlējies saņemt Cēsu apkārtnē vai arī ja piegādi veicam mēs paši- norēķināties vari arī skaidrā naudā pie pasūtījuma saņemšanas.

Esam elastīgi dažādos jautājumos, tāpēc priecāsimies, ja uzzvanīsi/uzrakstīsi , gadījumā, ja kaut kas liekas ne tā kā gribētos.